Pagalvė (Visco putų poliuretanas)

Prekės kodas: MPAG-GEL-122885
110.00 €
Informacija

Ilgis: 540 mm

Plotis: 320 mm

Aukštis: 127 mm

Garantija: 24

Papildoma informacija: Pagalvė turi išlenktą kraštą, kuris yra žemesnis ties viduriu ir aukštesnis ties kraštais. Tai palaikys Jūsų kaklą taisyklingoje padėtyje tiek miegant ant nugaros, tiek ant šono. Priekinis kraštas taip pat yra pakreiptas tam, kad apsuptų Jūsų stuburo slankstelius. Galimybė rinktis pagalves įvairių išmatavimų. Minkštas veliūrinis užvalkalas yra atsparus alergenams ir erkutėms, lengvai nuimamas skalbimui. Pagalvės išmatavimai: 54x32x12,5/7 cm.

Spalva: Geltona

Medžiagiškumas: visco putų poliuretanas

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų