Kampinė sofa su miegojimo mechanizmu ir dėže patalynei (Dirbtinė oda)

Prekės kodas: SFAD-LO11-KAMPASF-K
1 299.00 €
Informacija

Ilgis: 2940 mm

Plotis: 2130 mm

Aukštis: 1000 mm

Garantija: 24

Papildoma informacija: Su miegojimo funkcija (124x197 cm) ir dėže patalynei. Sofos viduje- zig zag tipo spyruoklės bei viskoelastinis putų poliuretanas. Baldą puošia dideli įsiuvai. Galimybė užsisakyti dešinės pusės kampinę sofą. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno bei dirbtinės odos spalvų paletės.

Spalva: Grafitas-tamsiai pilka

Medžiagiškumas: dirbtinė oda

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų