Kampinė sofa su miegojimo mechanizmu ir dėže patalynei (Gobelenas)

Prekės kodas: SLOG-BE13-BE12-KAMPAS-DESN
949.00 €
Informacija

Ilgis: 2630 mm

Plotis: 2080 mm

Aukštis: 720 mm

Garantija: 24

Papildoma informacija: Su miegojimo funkcija (140x215 cm) ir dėže patalynei. Dešinė pusė. Sėdėjimo aukštis- 42 cm, gylis- 60 cm. Sofos viduje- zig zag tipo spyruoklės bei aukšto elastingumo porolonas, užtikrinantis komfortą. Su dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. Galimybė užsisakyti kairės pusės kampą. Galimybė rinktis iš plačios audinių spalvų paletės.

Spalva: Grafitas-tamsiai pilka

Medžiagiškumas: gobelenas

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų