Kampinė sofa su miegojimo mechanizmu ir dėže patalynei (Gobelenas)

Prekės kodas: SFUN-461-460-462-470-KAMPAS-KAIRN
739.00 €
Informacija

Ilgis: 2600 mm

Plotis: 1880 mm

Aukštis: 880 mm

Garantija: 24

Papildoma informacija: Su miegojimo funkcija (144x216 cm) ir dėže patalynei. Kairė pusė. Sėdejimo komfortą užtikrina zig-zag tipo spyruoklės ir aukšto elastingumo porolono užpildas. Su dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. Sėdėjimo aukštis- 41 cm, gylis- 57 cm. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno bei dirbtinės odos spalvų paletės.

Spalva: Spalvotas

Medžiagiškumas: gobelenas

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų