Kampinė sofa su miegojimo mechanizmu ir dėže patalynei (Dirbtinė oda + gobelenas)

Prekės kodas: SLOF-476-458-56-2301-KAMPAS-KAIR
879.00 €
Informacija

Ilgis: 2550 mm

Plotis: 2000 mm

Aukštis: 890 mm

Garantija: 24

Papildoma informacija: Su miegojimo funkcija (140x214 cm) ir dėže patalynei. Kairė pusė. Sėdejimo komfortą užtikrina zig-zag tipo spyruoklės ir aukšto elastingumo porolono užpildas. Su dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. Sėdėjimo aukštis- 43 cm, gylis- 59 cm. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno bei dirbtinės odos spalvų paletės.

Spalva: Pilka

Medžiagiškumas: dirbtinė oda + gobelenas

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų