Kampinė sofa su miegojimo mechanizmu ir dėže patalynei (Dirbtinė oda + gobelenas)

Prekės kodas: SIMP-MA120-DOTI91-KAMPASF
649.00 €
Informacija

Ilgis: 2430 mm

Plotis: 1550 mm

Aukštis: 730 mm

Garantija: 24

Papildoma informacija: Su miegojimo funkcija (140x213 cm) ir dėže patalynei. Kampo pusė yra universali iki pirmojo jo surinkimo. Sėdėjimo aukštis- 41 cm, gylis- 56 cm. Sėdėjimo komfortą užtikrina zig-zag tipo spyruoklės. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno bei dirbtinės odos spalvų paletės.

Spalva: Pilka

Medžiagiškumas: dirbtinė oda + gobelenas

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų