Baldų kolekcija EFBR

Renkantis baldus savo namams, svarbu įsivaizduoti kaip baldai atrodys visumoje. Baldų kolekcijose puikiai atsiskleidžia baldų ypatybės ir suderinamumas. Tinkama baldų spalva ir forma padės sukurti norimą namų interjerą. Tamsi spalvų paletė atrodo moderniai ir suteikia prabangos interjerui. Šviesios spalvos yra tikra klasika, jos tiks tiek mažai, tiek didesnei erdvei. Daugiau jaukumo suteiks medžio spalvos detalės, kurios primena apie natūralumą ir gamtą.

Kolekcija EFBR žavi moderniu dizainu, kurį papildo minimalizmo įkvėptos formos. Tai šiuolaikinio interjero stiliaus pavyzdys. Dekoratyviniai motyvai fasaduose suteikia baldams papildomo žavesio. Šios kolekcijos baldai puikiai įsikomponuos svetainės erdvėje. Vietos daiktams tikrai užteks, nes balduose netrūksta lentynėlių ir erdvių stalčių. Kuriant dizainą, nepamirštama ir funkcionalumo. Stalčiai ir durelės turi tylaus uždarymo mechanizmą, kuris apsaugo dureles ir stalčius nuo greito užsidarymo, taip nesukeliant papildomo triukšmo. Vitrinose panaudotas grūdintas stiklas, kuris pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Papildomai vitrinose galite integruoti LED apšvietimą, kuris išryškins vitrinose esančias interjero smulkmenas. Išsirinkite mėgstamą spalvą ir pradėkite namų interjero pokyčius.

Kaina
Gylis
Aukštis
Kaina

 – 

  • 30
  • 350
Gylis
Aukštis
276 
Rekomenduojame
Spalva:
52 
_preke_tiekejo_sandelyje
Spalva: Tamsus delano ąžuolas + juoda, Pakabinama lentyna 287977 Blizgi balta + balta Pakabinama lentyna 287977
201 
Rekomenduojame
_preke_tiekejo_sandelyje
Spalva: Blizgi balta + Balta, Vitrina 288014 Tamsus Delano ąžuolas + Matinė juoda, Vitrina 288014 Balta blizgi + Matinė juoda, Vitrina 288014 +1
254 
Rekomenduojame
_preke_tiekejo_sandelyje
Spalva:
342 
Rekomenduojame
_preke_tiekejo_sandelyje
Spalva: Tamsus delano ąžuolas + juoda, Spinta 288065 Blizgi balta + balta Spinta 288065
32 
_preke_tiekejo_sandelyje