Vitrina 374945

251 
per vidutiniškai 20 d.d.
5 prekė(ės)
+

Prekės savybės

Išmatavimai

Šios kolekcijos prekės čia:
Aukštis:
2000 mm
Plotis:
705 mm
Gylis:
450 mm
Kojelių aukštis:
148 mm
Durų skaičius:
2 vnt.
Svoris:
60 kg
Vidutinis pristatymo terminas:
20 d.d.
Pristatymo kaina:
Nemokamai visoje Lietuvoje
Garantija:
2 metai

Savybės

Kojos:
  • LMDP
Stabdžiai:
  • Yra
Baldo tipas:
  • Su durelėmis
Rankenėlės:
  • Metalas
Spalva:
  • Ribbeck ąžuolas
LED:
  • Nėra
Medžiagos:
  • LMDP
  • Stiklas
Papildomos medžiagos:
  • MDF
Kilmė:
Europos Sąjunga
Prekės kodas:
374945
Tylaus uždarymo mechanizmas
Metalinės rankenėlės
Pagaminta Europos Sąjungoje
Pritaikyta siurbliui robotui

Tylaus uždarymo mechanizmas

Šis mechanizmas ypatingas tuo, kad apsaugo dureles ir stalčius nuo greito užsidarymo. Specialių slopintuvų dėka durelės ir stalčiai yra pristabdomi prieš pat užsidarymą ir iš lėto pritraukiami, taip nesukeliant jokio triukšmo.

Pritaikyta siurbliui robotui

Šis baldas yra pritaikytas siurbliui robotui. Asortimente vis dažniau atsiranda baldų aukštomis kojelėmis, kurie yra skirti namams su siurbliais robotais. Tokių baldų kojelių aukštis yra pritaikytas prie standartinių siurblių robotų. Atkreipkite dėmesį, kad kojelių aukštis turėtų būti didesnis nei 10 cm. Tuomet robotas nesunkiai pasieks vietą esančią po baldais ir neužstrigs.
Skaityti daugiau

Rekomenduojame

Šį produktą rekomenduoja mūsų komanda. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama tūkstančiai skirtingų baldų modelių, tiekiamų iš šimtų skirtingų tiekėjų, todėl beveik neįmanoma visų produktų fiziškai patikrinti prieš rodant juos mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tačiau būtent šis produktas ar jo tiekėjas yra rekomenduojamas mūsų komandos atsižvelgiant į daugelį faktorių: naudojamų medžiagų kokybę, geros kainos ir kokybės santykį, žemą pasitaikančių garantinio aptarnavimo situacijų kiekį, pakavimą, ankstesnę pardavimų istoriją. Mes nuolat peržiūrime mūsų rekomendacijas, todėl galite būti tikri, kad išsirinkote geriausią produktą.

Skaityti daugiau

Papildomos prekės iš kolekcijos

Jei trokštate, kad Jūsų sveitainė būtų jauki, turėtumėte atkreipti dėmesį į šią kolekciją. Ja papuošę namus galėsite džiaugtis „Reveal“ ąžuolo spalvos baldais, kurie derinami su metalinėmis rankenėlėmis sukuria harmoningą dizainą. Susikurkite dar stilingesnę svetainę, pasirinkdami baldus su integruotu arba papildomai užsakomu LED apšvietimu, kuris suteiks baldams unikalumo. Kolekcijoje naudojamas grūdintas stiklas, kuris yra saugesnis ir jo mechaninis atsparumas didesnis nei paprasto stiklo. Taip pat šie baldai turi tylaus uždarymo mechanizmą, kurio dėka stalčiai ir durelės yra apsaugoti nuo staigaus užsidarymo.