Rekomenduojame
_preke_tiekejo_sandelyje

Sekcija 68302

469 
per vidutiniškai 13 d.d.
49 prekė(ės)
+

Prekės savybės

Savybės

Šios kolekcijos prekės čia:
Komplekto tipas:
 • Su tv staliuku
 • Atskiros dalys
Rankenėlės:
 • Push to open atidarymo mechanizmas
Spalva:
 • Blizgi balta
 • Matinė juoda
Spalvų pasirinkimas:
 • Yra
Komplektacija:
 • Nekeičiama
LED:
 • Yra
Medžiagos:
 • LMDP
 • Stiklas
Papildomos medžiagos:
 • PVC
Kilmė:
Europa
Pristatymo kaina:
Nemokamai visoje Lietuvoje
Garantija:
2 metai

Išmatavimai

Plotis:
1600 mm
Gylis:
400 mm
TV staliuko išmatavimai:
400 x 1600 x 400 mm
Pakabinamos vitrinos išmatavimai:
300 x 1600 x 290 mm
Plokštės storis:
16 mm
Svoris:
57 kg
Vidutinis pristatymo terminas:
13 d.d.

Informacija

Biožidiniai yra saugus ir tinkamas sprendimas gyvenantiems butuose ar namuose, kurie yra nepritaikyti tradiciniams židiniams.
Kuras - šiems biožidiniams yra naudojamas efektyvus biokuras (bioetanolis), kuris degdamas skleidžia ryškią bei gyvybingą liepsną, todėl nebereikia jaudintis dėl medienos ar anglies pelenų šalinimo.
Saugumas - degdamas biožidiniui naudojamas etanolis saugiais kiekiais išskiria vandenį ir anglies dioksidą. Pakanka, jog Jūsų kambaryje būtų paprasta ventiliacija.
Įdiegimas - didžiausias biožidinių pranašumas yra tai, kad jie gali būti įdiegti net ir kambariuose, kurie nėra tinkami tradiciniams židiniams.
Kvapas - degant biožidiniui neišsiskiria nei suodžiai nei dūmai, tad nėra ir kvapo.

BIOŽIDINYS
Aukštis: 400 mm
Plotis: 900 mm
Gylis: 120 mm
Biožidinio langas: 320/740/105 mm
Svoris: 10 kg
Medžiagos: milteliais dažytas metalas, plienas
Degimo laikas: 1-2 val/L
Šildymo galia: nuo 1,6 iki 6 kW
Spalva: matinė juoda
Bio židinys be stiklo

Prie pakabinamų ar prie sienos tvirtinamų baldų nėra pridėta tvirtinamųjų varžtų, todėl jais pasirūpinti turėsite patys. Kiekvienai sienai reikia skirtingo varžto tipo ar net gręžimo gylio. Baldų tvirtinimo varžtus rinkitės pagal baldo svorį ir sienų tipą: gipsas, mūras, medis ir t.t. Kokybei ir saugumui užtikrinti rinkitės tik tam tikrai sienai skirtus varžtus.

Push to open
Energiją taupantis LED apšvietimas
Blizgus paviršius

Push to open

Atidarykite dureles ir stalčius vos vienu prisilietimu. „Push to open“ atidarymo sistemą sudaro spyruoklinio ir magnetinio mechanizmo derinys skirtas durims prispausti ir laikyti. Taip pat vyriai su specialiomis kompresinėmis spyruoklėmis durims atidaryti. Šio mechanizmo dėka baldams nereikalingos rankenėlės. Dureles ir stalčius galėsite atidaryti ir uždaryti vienu paspaudimu.


Rekomenduojame

Šį produktą rekomenduoja mūsų komanda. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų baldų modelių, tiekiamų iš šimtų skirtingų tiekėjų, todėl beveik neįmanoma visų produktų fiziškai patikrinti prieš rodant juos mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tačiau būtent šis produktas ar jo tiekėjas yra rekomenduojamas mūsų komandos atsižvelgiant į daugelį faktorių: naudojamų medžiagų kokybę, geros kainos ir kokybės santykį, žemą pasitaikančių garantinio aptarnavimo situacijų kiekį, pakavimą, ankstesnę pardavimų istoriją. Tik mažiau nei pusė visų produktų gauna etiketę „Rekomenduojame“ ir mes nuolat peržiūrime mūsų rekomendacijas, todėl galite būti tikri, kad išsirinkote geriausią produktą.

Panašios prekės