Rekomenduojame
_preke_tiekejo_sandelyje

Svetainės komplektas 61441

481 
per vidutiniškai 4 d.d.
Svetainės komplektas 61441 Svetainės komplektas 61441 Svetainės komplektas 61441 Svetainės komplektas 61441 Svetainės komplektas 61441
50 prekė(ės)
+

Prekės savybės

Išmatavimai

Šios kolekcijos prekės čia:
TV staliuko matmenys:
370 x 1000 x 430 mm
Pakabinamos spintelės matmenys:
340 x 1050 x 320 mm
Pakabinamos vitrinos matmenys:
1170 x 450 x 320 mm
Vitrinos matmenys:
1070 x 1000 x 350 mm
Plokštės storis:
16 mm
Kojelių aukštis:
50 mm
Svoris:
115 kg
Vidutinis pristatymo terminas:
4 d.d.
Pristatymo kaina:
Nemokamai visoje Lietuvoje
Garantija:
2 metai

Savybės

Kojos:
 • Plastikas
Komplekto tipas:
 • Su tv staliuku
 • Atskiros dalys
 • Su papildoma komplektacija
Spalva:
 • Juoda
 • Blizgi juoda
Komplektacija:
 • Keičiama
LED:
 • Yra
LED spalva:
 • Balta
Medžiagos:
 • LMDP
 • Grūdintas stiklas
Prekės kodas:
160098
Energiją taupantis LED apšvietimas
Blizgus paviršius
Grūdintas stiklas
Baldų tvirtinimas
Apsaugotos briaunos
Pagaminta Europos Sąjungoje

Grūdintas stiklas

Tai termiškai apdorotas stiklas, kurio mechaninis atsparumas 5-6 kartus didesnis nei paprasto, termiškai neapdoroto stiklo. Būtent dėl to, stiklas tampa atsparesnis mechaniniam poveikiui ir aukštai temperatūrai bei jos svyravimui. Dūždamas stiklas subyra į daug smulkių dalelių, kurios nėra tokios aštrios, kaip paprasto stiklo.

Baldų tvirtinimas

Prieš tvirtindami baldą, įsitikinkite, kad varžtai yra tinkami sienai prie kurios bus tvirtinamas baldas, taip užtikrinsite pritvirtinimo kokybę. Prie pakabinamų ar prie sienos tvirtinamų baldų nėra pridėta tvirtinamųjų varžtų, todėl jais pasirūpinti turėsite patys. Kiekvienai sienai reikia skirtingo varžto tipo ar net gręžimo gylio. Baldų tvirtinimo varžtus rinkitės pagal baldo svorį ir sienų tipą: gipsas, mūras, medis ir t.t. Kokybei ir saugumui užtikrinti rinkitės tik tam tikrai sienai skirtus varžtus.
Skaityti daugiau

Apsaugotos briaunos

Baldo briaunos padengtos apdailos juosta – ši medžiaga pagaminta iš tvirto plastiko, kuris dažniausiai naudojamas siekiant apsaugoti plokščių briaunas.

Rekomenduojame

Šį produktą rekomenduoja mūsų komanda. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama tūkstančiai skirtingų baldų modelių, tiekiamų iš šimtų skirtingų tiekėjų, todėl beveik neįmanoma visų produktų fiziškai patikrinti prieš rodant juos mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tačiau būtent šis produktas ar jo tiekėjas yra rekomenduojamas mūsų komandos atsižvelgiant į daugelį faktorių: naudojamų medžiagų kokybę, geros kainos ir kokybės santykį, žemą pasitaikančių garantinio aptarnavimo situacijų kiekį, pakavimą, ankstesnę pardavimų istoriją. Mes nuolat peržiūrime mūsų rekomendacijas, todėl galite būti tikri, kad išsirinkote geriausią produktą.

Skaityti daugiau