Spyruoklinis- latekso čiužinys LATEX GEL POCKET 200x160x21 cm

Prekės kodas: MZZC-000-LATEX-GP200X160
773.00 €
Informacija

Čiužinio sudėtyje yra sidabro pluošto, kuris pasižymi puikiomis antibakterinėmis savybėmis. Jis taip pat apsaugo nuo elektrostatinio krūvio bei naikina nemalonius kvapus. Dėl sudėtyje esančio gelio čiužinys pasižymi vėsinimo efektu. Ypatingai pralaidus orui. Su 7 anatominėmis zonomis, kurios mažina stuburo apkrovą. Latekso sluoksnis- 4 cm. Pasižymi ortopedinėmis savybėmis, todėl tinka žmonėms daug laiko praleidžiantiems lovoje. Rekomenduojama naudoti ant grotelių. Galimi kiti išmatavimai.

Ilgis: 2000 mm

Plotis: 1600 mm

Aukštis: 210 mm

Spalva: Balta

Medžiagiškumas: lateksas

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų