{{ratings}}atsiliepimų

Čiužinys MEBLIK PERFECT 190x90x16 cm (spyruoklės)

Prekės kodas: MZZC-000-CIUZINYS-101
119.00 €149.00 €20%
Informacija

Čiužinys tinka Meblik kolekcijų 90x190 cm matmenų lovoms. Dvipusio naudojimo, antialerginis čiužinys su spyruoklėmis. Užvalkalas gali būti skalbiamas iki 60C temperatūros vandenyje. Čiužinys pagamintas su Bonell įvairių storių ir tamprumo spyruoklėmis. Čiužinys turi tris skirtingo kietumo zonas. Užvalkalo sudėtis: 100% poliesteris. Galimybė užsisakyti kitų matmenų čiužinius.

Ilgis: 1900 mm

Plotis: 900 mm

Aukštis: 160 mm

Spalva: Balta

Medžiagiškumas: spyruoklės

Garantija: 24 mėn.

Pristatymas: Daugiau nei 5 savaitės

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų