Spyruoklinis čiužinys POCKET LATEX PREMIUM 200x160x20 cm

Prekės kodas: MZZC-000-POCKET-LP200X160P-B
439.00 €
Informacija

Higieniškas paminkštintas užvalkalas su bambuko pluoštu ir antibakteriniu sluoksniu. Čiužinio viršuje yra lateksinis, o apačioje putų poliuretano sluoksnis. Į neaustinę medžiagą įvilktos spyruoklės nėra tvirtinamos tarpusavyje, todėl juda atskirai. Susispaudžia ten kur perkeliamas žmogaus svoris. Čiužinys negirgžda. Su 7 anatominėmis zonomis, kurios mažina stuburo apkrovą. Galima naudoti ant plokštės arba grotelių. Galimi kiti išmatavimai.

Ilgis: 2000 mm

Plotis: 1600 mm

Aukštis: 200 mm

Spalva: Balta

Medžiagiškumas: spyruoklės

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų