Spyruoklinis- latekso čiužinys LATEX GEL POCKET 200x160x21 cm

773.00 €
Prekės kodas MZZC-000-LATEX-GP200X160
  • Pristatymas 2018-10-29

Apie produktą

Ilgis200 cm

Plotis160 cm

Aukštis21 cm

SpalvaBalta

Medžiagalateksas

Garantija24 mėn.

Pristatymas2018-10-29

Čiužinio sudėtyje yra sidabro pluošto, kuris pasižymi puikiomis antibakterinėmis savybėmis. Jis taip pat apsaugo nuo elektrostatinio krūvio bei naikina nemalonius kvapus. Dėl sudėtyje esančio gelio čiužinys pasižymi vėsinimo efektu. Ypatingai pralaidus orui. Su 7 anatominėmis zonomis, kurios mažina stuburo apkrovą. Latekso sluoksnis- 4 cm. Pasižymi ortopedinėmis savybėmis, todėl tinka žmonėms daug laiko praleidžiantiems lovoje. Rekomenduojama naudoti ant grotelių. Galimi kiti išmatavimai.

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Visa kolekcija

Spyruoklinis- latekso čiužinys LATEX GEL POCKET 200x90x21 cm
439.00 €