Dvigulė minkšta lova su patalynės dėže (Dirbtinė oda)

Prekės kodas: MLOV-VI1-FUTURA160X200PD-S1-G30
669.00 €
Informacija

Be čiužinio, su dėže patalynei. Galimybė rinktis iš kelių skirtingų patalynės dėžių dydžių. Galimybė rinktis lovos korpusinės dalies, kojūgalio bei galvūgalio aukščius, lovos ilgį. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno, dirbtinės bei natūralios odų spalvų paletės. Galimybė rinktis iš kelių skirtingų dizainų lovos kojelių. Galimybė pasirinkti iš skirtingų galvūgalių: su sagutėmis, su SWAROWSKI kristalais, lygų. Galimi kiti lovos išmatavimai: 140, 180, 200 x 200 cm. Lovai tinkantis čiužinio dydis: 160x200 cm.

Ilgis: 2170 mm

Plotis: 1760 mm

Aukštis: 1170 mm

Spalva: Balta

Medžiagiškumas: dirbtinė oda

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų