Dvigulė minkšta lova su patalynės dėže (Gobelenas)

Prekės kodas: MLOV-D20-MADISONL160X200PD-P2-SW
769.00 €
Informacija

Be čiužinio, su dėže patalynei. Galimybė rinktis iš kelių skirtingų patalynės dėžės dydžių. Galimybė rinktis lovos korpusinės dalies, kojūgalio bei galvūgalio aukščius. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno, dirbtinės bei natūralios odų spalvų paletės. Galimybė rinktis iš kelių skirtingų dizainų lovos kojelių variantų. Galimi kiti lovos išmatavimai: 140, 180, 200 x 200 cm. Šiai lovai tinkantis čiužinio dydis: 160x200 cm.

Ilgis: 2220 mm

Plotis: 1750 mm

Aukštis: 950 mm

Spalva: Grafitas-tamsiai pilka

Medžiagiškumas: gobelenas

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų