{{ratings}}atsiliepimų

Grotelės lovoms 70x200 cm arba 140x200 cm (Beržo masyvas)

Prekės kodas: MLOV-MED-GR-LR1F70X200
28.00 €
Informacija

Stabilios nereguliuojamos grotelės.Montavimo aukštis (cm): 4 cm. 15 spyruokliuojančių 53mm pločio(kai ilgis 200 cm)lentjuosčių pritvirtintos plastikiniais antgaliais Perkant du šių grotelių vienetus- tinka lovai, kurios išmatavimai yra 140x200 cm. Tinka visų tipų čiužiniams, ypatingai spyruokliniams. Tarpai esantys tarp lamelių grotelėse užtikrina gerą čiužinio ventiliaciją ir drėgmės sugėrimą. Tai tiesiogiai įtakoja čiužinio ilgaamžiškumą bei miego kokybę.

Ilgis: 2000 mm

Plotis: 700 mm

Aukštis: 40 mm

Spalva: Beržas

Medžiagiškumas: beržo masyvas

Garantija: 24 mėn.

Pristatymas: Daugiau nei 5 savaitės

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų