{{ratings}}atsiliepimų

Grotelės lovoms 70x200 cm arba 140x200 cm su tekstilės juosta (Beržo masyvas)

Prekės kodas: MLOV-MED-LG-17-70X200
12.00 €
Informacija

Populiariausios tvirtos berėmės grotelės.Montavimo aukštis (cm): 1 cm. Grotelės yra su tekstilės juosta, todėl patiems galima jas pasitrumpinti. Grotelės tinka 70x200 cm išmatavimų lovai, arba perkant 2 vienetus- 140x200 cm lovai. Tinka visiems čiužinių tipams, ypatingai spyruokliniams. Grotelės netinka metalinėms lovoms. Tarpai esantys tarp lamelių grotelėse užtikrina gerą čiužinio ventiliaciją Groteles reikia papildomai prisukti prie lovos rėmo, kad nesislankiotų ir būtų tvirtas pagrindas.

Ilgis: 2000 mm

Plotis: 700 mm

Aukštis: 20 mm

Spalva: Beržas

Medžiagiškumas: beržo masyvas

Garantija: 24 mėn.

Pristatymas: Iki 7 dienų

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų