{{ratings}}atsiliepimų

Grotelės lovoms 75x200 cm arba 150x200 cm su tekstilės juosta (Beržo masyvas)

Prekės kodas: MLOV-MED-LG-17-75X200
12.58 €
Informacija

Grotelės yra su tekstilės juosta, todėl patiems galima jas pasitrumpinti. Tinka visiems čiužinių tipams, ypatingai spyruokliniams. Tarpai esantys tarp lamelių grotelėse užtikrina gerą čiužinio ventiliaciją ir drėgmės sugėrimą. Grotelės netinka metalinėms lovoms. Groteles reikia papildomai prisukti prie lovos rėmo, kad nesislankiotų ir būtų tvirtas pagrindas. Grotelės tinka 75x200 cm išmatavimų lovai, arba perkant 2 vienetus- 150x200 cm lovai.

Ilgis: 2000 mm

Plotis: 750 mm

Aukštis: 20 mm

Spalva: Beržas

Medžiagiškumas: beržo masyvas

Garantija: 24 mėn.

Pristatymas: Daugiau nei 5 savaitės

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų