{{ratings}}atsiliepimų

Patalynė sukurta Berry!

BERRY nuolatos siekia, kad klientai puoštų savo namus išskirtiniais baldais ir interjero detalėmis. Nuo šiol unikalumą vertinantys pirkėjai tiek BERRY salonuose, tiek internetinėje parduotuvėje ras itin aukštos kokybės patalynės, kurios dizainas buvo sukurtas specialiai BERRY baldų salonams.

 

Patalynė pagaminta Portugalijoje pagal naujausias gamybos technologijas. "The Embassy Collection" tai ilgametę patirtį turintis šeimos verslas, kuris kurdamas gaminius siekia suderinti ilgametes tradicijas ir naujausias inovacijas, kad audinių kokybė būtų itin aukšta.

 

 

 

 

Patalynė, kurią galite įsigyti BERRY, pagaminta naudojant satino ir žakardo audinius. Satinas kaip aukštos kokybės audinys, jau gana gerai žinomas, tačiau žakardas daugeliui dar mažai girdėtas terminas. Žakardas - tai stiprus, tvirtas ir blizgus audinys, pasižymintis ilgaamžiškumu ir sudėtingu austiniu raštu. Tai reiškia, kad patalynės dizaino raštas yra ne atspausdinamas, bet išaudžiamas.  Pats žakardo pavadinimas ya kilęs iš Džozefo Mari Žakardo pavardės, kuris XIX a. išrado audimo stakles, leidžiančias pinant išgauti tokius sudėtingus raštus audinyje.

 

 

Visus patalynės komplektus galite apžiūrėti ČIA.

Grįžti
Grįžti į viršų