Stebuklingi namai: dėmės išnyksta pačios

NOVATYVI APDAILA GARANTUOJA ILGALAIKĮ KOMFORTĄ!

Dėmės išnyks be jokių pėdsakų... Kaip tai įmanoma?

Baldų apdaila  iš "Magic Home" kolekcijos, tai technologinis perversmas audinių gamyboje."Easy Clean" ir "Easy life" dėka audiniai yra itin lengvai nuvalomi. Štai kodėl dėmės daugiau Jūsų nebevargins ir baldai atrodys nauji ilgą laiką.

Su "Magic Home" Jūsų galite jaustis ramiai! Pamirškite dėmių valymą ir mėgaukitės taure raudono vyno, juodos kavos puodeliu ar džiaugsmingai žaiskite su vaikais - net šokoladinis kremas bus lengvai nuvalomas. Atsiradusias dėmes lengvai pašalinsite su nedideliu kiekiu vandens ar paprastu trintuku. Dėmės stebuklingai išnyks ir apdaila vėl taps kaip nauja. Lyg nieko nebūtų nutikę...

Kolekcijos audiniai atsparūs dėmėms, tad Jūs galite mėgautis ramybe - audinys ilgai atrodys kaip naujas!

AUDINYS PORTO - natūralus atsparumas

Audinys yra vienalytis todėl jis yra itin atsparus skysčiams. Skystis lengvai teka paviršiumi ir į jį neįsigeria - tarsi rytmečio rasa ant smulkių žolės lapelių... Natūralūs žemės atspalviai ir nesudėtinga audinio struktūra užburia savo žavesiu. Audinys sukuria ramybės ir harmonijos jausmą, Jūsų namus paverčia jaukiais ir šiltais. Ramybė nebus sutrikdyta net išpylus kavą ar raudoną vyną. Visi skysčiai lašas po lašo nurieda nuo audinio, o Jums tereikia lengvai pavalyti sausa šluoste. Lengvas gyvenimas, komfortiškas poilsis. Visa tai - MAGIC HOME audinių dėka.

 AUDINYS ORION - magija Jūsų pirštų galiukuose

Dėmės išnyks tarsi pamojus stebuklinga burtų lazdele! Audinys yra itin lengvai prižiūrimas. Tiesiog išsirinkite Jums labiausiai patinkančią spalvą ir mėgaukitės gyvenimu be dėmių! Sutaupysite daugiau užsisakydami baldus su specialiu audiniu nei vėliau pirkdami brangias valymo priemones. Panaudodami lašelį vandens iš audinio galėsite pašalinti pačias ryškiausias ir labiausiai įsisenėjusias dėmes. Maloniai nustebins ne tik itin paprastas dėmių valymas, bet ir itin patraukli ORION audinio kaina. MAGIC HOME audiniai sukurti naudojant pažangias lengvo valymo technologijas. Pasirinkdami šį audinį Jūs džiaugsitės kasdieniu komfortu, plačia spalvų palete ir švelniu lyg šilkas prisilietimu.

AUDINYS MINEVA NEW - nepriekaištingos elegancijos paslaptis

Pažvelgus į šį audinį, atrodo, kad tai prabangi oda. Jį palietus, jaučiate malonų aksomo švelnumą. Netikėtai atsiradus dėmei, nesijaudinate, nes žinote, kad jos dings taip pat greitai, kaip ir atsirado. Audinys itin ilgai išlaiko savo aksominį švelnumą, nuo jo lengvai nuvalysite bet kokias dėmes. Baldu galėsite džiagtis itin ilgai, nes audinio tekstūra yra atspari trynimui ir braižymuisi. Nepriekaištinga elegancija, aksominis švelnumas ir jokių dėmių!

AUDINYS INFINITY - nepaprastas jaukumas

Švelnus ir nepaprastai minkštas audinys kuria jaukumą. Jūsų poilsis tęsis ilgai, nes audinys yra itin atsparus įbrėžimams ir trynimams. Nors audinys yra itin švelnus jis nereikalauja jokios specialios priežiūros. Jis yra toks minkštas ir švelnus, kad net nepajusite, kaip nuolatos norėsite jį paliesti. Jo subtili išvaizda neišduoda, kad audinys yra ypatingai tvirtas, atsparus purvui bei įbrėžimams. Visas dėmes lengvai pašalinsite drėgna šluoste, nepažeisdami audinio. Infinity audinys turi itin plačia spalvų paletę.

Daugiau informacijos BERRY baldų ir interjero detalių salonuose.


Grįžti