Ar žinai kokias vazas reikėtų turėti savo namuose?

2018.11.04
iš Berry

Dažniausiai namuose aš jaučiu vazų trūkumą. Neturiu tokių, kokios man tikrai patiktų, o tos, kurias turiu yra surankiotos iš įvairių vietų ir nėra tokios, kuriomis aš ypač džiaugiuosi. Todėl kai reikia merkti gėles aš dažniausiai naudoju savo vaistinės buteliukų kolekciją, nes esu vaistininkės dukra :) Arba stiklainį, kuris tikrai nepuošia nei namų, nei gėlių, kurios jame pamerktos. Ir gėlėms tenka dvigubai gražesnėms būti, kad puoštų ne tik aplinką, bet dar ir kompensuotų indo, kuriame pamerktos trūkumus.

5 patarimai, kaip išsirinkti sofą

2018.11.04
iš Berry

Turbūt ne man vienai, vienas pagrindinių svetainės elementų yra sofa. Dažniausiai aplink ją dėliojasi kiti elementai ir vyksta filmų vakarai bei svečių priėmimai. Geros, patogios sofos neišsirinksite tik iš paveikslėlių ar išvaizdos. Yra keli pagrindiniai elementai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis sofą.

5 minkštų baldų kombinacijos mažoje svetainėje

2018.11.04
iš Berry

Koks minkštų baldų išdėstymas labiausiai pasiteisina mažoje svetainėje? Labiausiai tai priklauso nuo pačių baldų matmenų bei poreikių. Taip pat įtakos turi pačio kambario charakteristika: ar yra langas, kur atsidaro balkono langas ir pan.

Kaip išsirinkti sofą skirtingo interjero stiliaus namams?

2018.11.04
iš Berry

Aš dažnai sulaukiu klausimų apie tai, kaip man pavyksta suderinti skirtingų stilių baldus ir namų dekoro detales savo namuose. Prisipažinsiu, neturiu vieno, tiesaus atsakymo, nes daug dalykų darau tiesiog taip kaip jaučiu. Vis dėl to, jei norisi savo namus sukurti konkrečiu stiliumi, o ne gyventi interjero stilių mišinyje, pirma ką reikia padaryti – išsiaiškinti koks interjero stilius Jums patinka ir kokie Jūsų pasirinkto interjero stiliaus požymiai, kokie baldai ir interjero detalės konkrečiam interjero stiliui yra būdingi. Ir tik tada pradėti ieškoti baldų ir daiktų namams.

Ar žinai kokios pakabos reikalingos tavo spintai?

2018.11.04
iš Berry

Būna, kad man užstringa kažkoks epizodas iš matyto filmo ar TV laidos, prisimenu jį metų metus, nors nei jis koks reikšmingas, nei ką. Taip yra su pakabomis drabužiams. Po vieno, neatsimenu kokios laidos epizodo, nenaudoju savo drabužių pastoviam kabėjimui metalinių, plonyčių pakabų. Tokių, ant kurių dažniausiai grąžina drabužius iš valyklos.

2 darbo kambarių variantai iš tos pačios parduotuvės

2018.11.04
iš Berry

Manau, jau nieko nebestebina faktas, jog kai kurie dirba namuose. Taip, aš irgi naudojuosi šia darbo vieta ir derinu su darbu ofise, todėl temos apie darbo kambarių interjerą man visada įdomios. Lietuvoje yra nemažai freelancerių ir šiaip žmonių, kurie nevengia dirbti po darbo namuose ir natūralu, jog jiems norisi dirbti gražioje aplinkoje. 

Kaip įrengti moksleivio kambarį

2018.11.04

Šiandien dalinamės patarimais, kaip sukurti patogią ir gražią darbo vietą (vaiko) mokinio kambaryje.

Metalinė lova miegamajame

2018.11.04
iš Berry

Metalinė lova miegamajame - rečiausiai aptinkamas lovos tipas ir aš puikiai suprantu kodėl. Internete yra daugybė pavyzdžių, kuriuose metalinė lova atrodo tiesiog klaikiai. Ji tinka ne bet kur - reikia ypatingai gero stiliaus suvokimo.

Kuris lovos tipas jums tinkamiausias?

2018.11.04
iš Berry

Dirbdama su klientais pastebėjau, jog dažnas miegamojo interjerui skiria labai mažai dėmesio, tuo labiau - lovai. Jau įprasta sulaukti atsakymo, jog šiam baldui klientas neturi jokių reikalavimų. O be reikalo, nes nusipirkę bet kokią lovą galite nusivilti tiek jos funkcionalumu, tiek dizainu.

Kaip išsirinkti valgomojo stalą?

2018.11.04
iš Berry

Metų laikotarpyje turime daug švenčių, tokių kaip gimtadieniai, šeimos šventės, ir kt., kurių metu susirenka šeimos nariai ir kartu sėdasi prie stalo. Kodėl gi nepakalbėjus apie tai, kaip išsirinkti valgomojo stalą ir į ką atkreipti dėmesį, kad pirkinys būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas?

Maži daiktai - dideli pokyčiai. 3 butų Lietuvoje pavyzdžiai

2018.11.04
iš Berry

Namų aksesuarai - tai viena labiausiai pastebimų ir lengviausiai keičiamų detalių, norint jaukesnės aplinkos ar pokyčių. Viena dažniausių problemų, su kuriomis susiduria naujakuriai, besinuomuojantys būstą ar netgi seniai savame būste gyvenantys žmonės - jaukumo trūkumas. Kita problema, kylanti dažniausiai moterims, kaip atnaujinti interjerą, neišleidžiant didelės sumos pinigų? Visus šiuos klausimus ir problemas padės išspręsti namų aksesuarai - nedideli daiktai, kurie turi didelę galią.

Ar sekcijos išėjo iš mados?

2018.11.04
iš Berry

Kas yra sekcija? Tai svetainės korpusinių baldų komplektas, kurį dažnai sudaro uždaros žemos ir aukštos spintelės, letynos ir rečiau - komodos. Mano gilioje vaikystėje jos buvo laaabai populiarios! Atrodytų, kad jas jau visi užmiršome ir projektuojamės svetainės baldus patys ar su baldininkais/dizaineriais, tačiau sekcijos yra vis dar gerai parduodamos.

Svetainės atnaujinimas. Į ką atkreipti dėmesį?

2018.11.04
iš Berry

Šiame straipsnyje duosiu patarimų, kaip atnaujinti svetainės interjerą, keičiant tik baldus ir neperdažant sienų ar nedarant kitų reikšmingų pakeitimų. Tai gali būti aktualu, atsikraustantiems į jau kažkieno gyventą butą ar namą arba tiesiog norintiems pokyčių, nes senasis interjeras atsibodo.

Šiuolaikiškos kėdės iki 100Eur!

2018.11.04
iš Berry

Bendraujant su klientais, nuolat pastebiu, jog susiduriama su problema, kurios anksčiau tikrai niekas neturėjo. Jie sako, jog yra per daug pasiūlos ir laaaabai sunku išsirinkti tinkamą baldą. Keista, ar ne? Kas galėjo pagalvoti, jog atsidursime tokioje situacijoje? :)

Dviejų butų po 35 kv.m interjerai. Ką siūlo baldų pardavėjai?

2018.11.03
iš Berry
Minkštų baldų komplektas 78261

Interjerų analizė - vienas man labiausiai patinkančių dalykų, ypač, kai jie yra Lietuvoje, o matomus baldus ir aksesuarus galite įsigyti ir kiekvienas iš jūsų. Kai gavau šių dviejų, praktiškai identiškų savo baldų išdėstymu, bet skirtingų interjero sprendimais, butų nuotraukas, žinojau, jog bus įdomu!

Kaip su namų aksesuarais atnaujinti terasą?

2018.11.02
iš Berry

Įsivaizduokime, jog jūsų lauko terasa yra pilnai apstatyta baldais. Tai gali būti tiek tik vidaus baldai, tiek vidaus ir lauko baldai kartu. Tačiau vaizdas, kurį matote, jūsų netenkina - kažko trūksta, nėra jauku. Pažįstama situacija? Namų aksesuarai - puiki išeitis, kuri daug nekainuoja, o ir atskirai kažko pirkti nereikia - galite naudoti tuos pačius aksesuarus, kuriuos naudojate namuose.

Vidaus ir lauko baldai terasose su stogu

2018.11.02
Minkštų baldų komplektas 78200

Artėja šilčiausias metų laikas, kuris atidarys terasų sezoną, maisto gamybą lauke ir draugų ar šeimos vakarienes gryname ore. Jeigu savo namuose džiaugiatės terasa su stogu, šis straipsnis - kaip tik jums. Įsigyti visą lauko baldų komplektą, kuris būtų estetiškai patrauklus, mano asmenine nuomone, yra išties sudėtinga arba per brangu, todėl aptarsiu variantus, kaip galima suderinti vidaus ir lauko baldus kartu. 

Kaip sutvarkyti virtuvės spinteles ir stalčius? Išbandytas ir tikrai veiksmingas būdas

2018.11.02
iš Berry

Pavasarį norisi ne tik išorinės tvarkos, nuvalytų dulkių ir švarių langų, pro kuriuos saulės spinduliai lengvai pasiektų visus namų kampelius. Pavasarį norisi susitvarkyti visas namų kertes, spintas, stalčius ir lentynas. Šį pavasarį aš labai labai norėjau susitvarkyti savo virtuvės stalčius ir spinteles.