2 darbo kambarių variantai iš tos pačios parduotuvės

2018.11.04
iš Berry

Manau, jau nieko nebestebina faktas, jog kai kurie dirba namuose. Taip, aš irgi naudojuosi šia darbo vieta ir derinu su darbu ofise, todėl temos apie darbo kambarių interjerą man visada įdomios. Lietuvoje yra nemažai freelancerių ir šiaip žmonių, kurie nevengia dirbti po darbo namuose ir natūralu, jog jiems norisi dirbti gražioje aplinkoje. 

Dar natūraliau tai, jog kokybiškam darbui kenkia ar bent jau nepadeda drybsojimas su kompiuteriu ant lovos arba darbas prie virtuvės stalo. Manau, kiekvienam norisi turėti bent jau darbo stalą, o idealiausia - nediduką darbo kambarį, kuriame tilptų ir sofa, ir lentynos. 

Nusprendžiau padaryti mini eksperimentą ir pažiūrėti, ar galima sukurti kelis skirtingus darbo kambario įvaizdžius, naudojant baldus ir detales tik iš vienos parduotuvės. Šiam kartui pasirinkau Berry baldus. Peržiūrėjus produkciją internete, susidėliojo du skirtingi įvaizdžiai: romantiškasis, skirtas moterims ir industrinis, skirtas bet kuriam, mėgstančiam šį stilių. Po kiekvienu koliažu rasite kiekvienos prekės nuorodą.

Teksto autorė Evelina Aleliūnienė (www.e-interjeras.lt)