Rekomenduojame
_preke_tiekejo_sandelyje

Sekcija 67810

1
672 
per vidutiniškai 10 d.d.
78 prekė(ės)
+

Prekės savybės

Savybės

Šios kolekcijos prekės čia:
Komplekto tipas:
  • Su tv staliuku
  • Atskiros dalys
Spalva:
  • Balta
  • Juoda
  • Blizgi balta
  • Blizgi juoda
Spalvų pasirinkimas:
  • Nėra
Komplektacija:
  • Nekeičiama
Medžiagos:
  • LMDP
Kilmė:
Europa
Pristatymo kaina:
Nemokamai visoje Lietuvoje
Garantija:
2 metai

Išmatavimai

Plotis:
2900 mm
Gylis:
450 mm
TV staliuko išmatavimai:
470 x 2000 x 450 mm
Spintelės išmatavimai:
1120 x 900 x 400 mm
Pakabinamos lentynos išmatavimai:
120 x 2500 x 200; 120 x 500 x 200 mm
Svoris:
113 kg
Vidutinis pristatymo terminas:
10 d.d.

Informacija

Blizgus paviršius

Biožidiniai

Biožidiniai yra saugus ir tinkamas sprendimas gyvenantiems butuose ar namuose, kurie yra nepritaikyti tradiciniams židiniams. Biožidiniuose yra naudojamas efektyvus biokuras (bioetanolis), kuris degdamas skleidžia ryškią bei gyvybingą liepsną, todėl nereikia jaudintis dėl medienos ar anglies pelenų šalinimo. Biožidinio degimui naudojamas etanolis, kuris saugiais kiekiais išskiria vandenį ir anglies dioksidą. Degant biožidiniui, neišsiskiria nei suodžiai nei dūmai, taip pat nėra kvapo, todėl kambaryje pakaks paprastos ventiliacijos. Didžiausias biožidinių pranašumas yra tai, jog jie gali būti įdiegti net ir kambariuose, kurie nėra pritaikyti tradiciniams židiniams.

Biožidinio matmenys: 320 x 740 x 105 mm
Svoris: 10 kg
Degimo laikas: 1-2 val/L
Šildymo galia: nuo 1,6 iki 6 kW
Biožidinys be stiklo
Spalva: matinė juoda
Medžiagos: milteliais dažytas metalas, plienas

Baldų tvirtinimas

Prieš tvirtindami baldą, įsitikinkite, kad varžtai yra tinkami sienai prie kurios bus tvirtinamas baldas, taip užtikrinsite pritvirtinimo kokybę. Prie pakabinamų ar prie sienos tvirtinamų baldų nėra pridėta tvirtinamųjų varžtų, todėl jais pasirūpinti turėsite patys. Kiekvienai sienai reikia skirtingo varžto tipo ar net gręžimo gylio. Baldų tvirtinimo varžtus rinkitės pagal baldo svorį ir sienų tipą: gipsas, mūras, medis ir t.t. Kokybei ir saugumui užtikrinti rinkitės tik tam tikrai sienai skirtus varžtus.


Rekomenduojame

Šį produktą rekomenduoja mūsų komanda. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų baldų modelių, tiekiamų iš šimtų skirtingų tiekėjų, todėl beveik neįmanoma visų produktų fiziškai patikrinti prieš rodant juos mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tačiau būtent šis produktas ar jo tiekėjas yra rekomenduojamas mūsų komandos atsižvelgiant į daugelį faktorių: naudojamų medžiagų kokybę, geros kainos ir kokybės santykį, žemą pasitaikančių garantinio aptarnavimo situacijų kiekį, pakavimą, ankstesnę pardavimų istoriją. Tik mažiau nei pusė visų produktų gauna etiketę „Rekomenduojame“ ir mes nuolat peržiūrime mūsų rekomendacijas, todėl galite būti tikri, kad išsirinkote geriausią produktą.