Kampinė sofa su miegojimo mechanizmu ir dėže patalynei (Gobelenas)

Prekės kodas: SFOR-HU04-KAMPAS-DES
949.00 €
Informacija

Su miegojimo funkcija (120x210 cm) ir patalynės dėže. Dešinė pusė. Reguliuojama porankio padėtis. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno bei dirbtinės odos spalvų paletės. Viduje- zig zag tipo spyruoklės. Atraminės pagalvės užpildytos silikoniniu užpildu.

Ilgis: 2700 mm

Plotis: 1950 mm

Aukštis: 900 mm

Spalva: Ruda

Medžiagiškumas: gobelenas

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų