Kampinė sofa su miegojimo mechanizmu ir dėže patalynei (Dirbtinė oda + gobelenas)

Prekės kodas: SLIN-OR06-KAMPASF-K-VI07
679.20 €849.00 €- 20 %
Informacija

Kampinė sofa su patalynės dėžė ir miegojimo mechanizmu (206x137 cm.) Kairė pusė. Su lankstomu porankiu, kuris transportuojasi į staliuką. Su dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. Sofos viduje- zig zag tipo spyruoklės bei porolonas. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno bei dirbtinės odos spalvų paletės.

Ilgis: 2500 mm

Plotis: 1810 mm

Aukštis: 850 mm

Spalva: Ruda

Medžiagiškumas: dirbtinė oda + gobelenas

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų