Kampinė sofa su miegojimo mechanizmu ir dėže patalynei (Dirbtinė oda + gobelenas)

Prekės kodas: SATO-SO4-MI5393-CU5393-KAMPASF-DES
529.00 €
Informacija

Su miegojimo funkcija (140x215 cm) ir dėže patalynei. Su 2-mis dekoratyvinėmis pagalvėmis. Dešinė pusė. Sėdėjimo komfortą užtikrina zig-zag tipo spyruoklės. Galimybė kombinuoti baldą net iki 3-jų spalvų: korpusas, sėdimoji dalis, dekoratyvinės pagalvės. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno, dirbtinės ar natūralios odos spalvų paletės.

Ilgis: 2500 mm

Plotis: 1600 mm

Aukštis: 750 mm

Spalva: Pilka

Medžiagiškumas: dirbtinė oda + gobelenas

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų