Kampinė sofa su miegojimo mechanizmu ir dėže patalynei (Dirbtinė oda + gobelenas)

Prekės kodas: SLAV-MA1100-SUN91-ETNA78-KAMPASF
629.00 €
Informacija

Su miegojimo funkcija (140x208 cm) ir dėže patalynei. Porankių ilgis- 93 cm, plotis- 17 cm. Kampo pusė yra universali iki pirmojo jo surinkimo. Sėdėjimo komfortą užtikrina bonell tipo spyruoklės. Su dėkoratyvinėmis pagalvėlėmis.

Ilgis: 2460 mm

Plotis: 1500 mm

Aukštis: 980 mm

Spalva: Pilka

Medžiagiškumas: dirbtinė oda + gobelenas

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų