Kampinė sofa su miegojimo mechanizmu ir dėže patalynei (Dirbtinė oda + gobelenas)

Prekės kodas: SCAM-IN96-MA120-KAMPASF-DES
879.00 €
Informacija

Su miegojimo funkcija (180x125 cm) ir patalynės dėže. Dešinė pusė. Sofos viduje- zig zag tipo spyruoklės bei putų poliuretanas. Su reguliuojamomis galvos atramomis (iki 89 cm) ir porankiais. Sėdimosios dalies gylis- 60 cm, aukštis- 41 cm. Visas gylis su sėdimąja dalimi ir nugarėle- 93 cm. Su chromuoto metalo kojelėmis. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno bei dirbtinės odos spalvų paletės.

Ilgis: 2600 mm

Plotis: 2360 mm

Aukštis: 710 mm

Spalva: Grafitas-tamsiai pilka

Medžiagiškumas: dirbtinė oda + gobelenas

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų