Kampinė sofa su miegojimo mechanizmu ir dėže patalynei (Natūrali oda)

Prekės kodas: SFIO-G659-KAMPASF-DES
2 175.00 €
Informacija

Su miegojimo funkcija (126x215 cm) ir dėže patalynei. Dešinė pusė. Sėdėjimo aukštis- 46 cm. Sėdėjimo komfortą užtikrina viskoelastinis užpildas. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno, dirbtinės bei natūralios odos spalvų paletės.

Ilgis: 2350 mm

Plotis: 1720 mm

Aukštis: 890 mm

Spalva: Turkis

Medžiagiškumas: natūrali oda

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų