Trivietė sofa su miegojimo mechanizmu (Gobelenas)

Prekės kodas: SJUL-CO10-CO10-SOFA3DL
779.00 €
Informacija

Su miegojimo funkcija (138x196 cm) ir dėže patalynei. Su 2-iem dekoratyvinėm pagalvėlėm. Sėdėjimo komfortą užtikrina zig-zag tipo spyruoklės. Sofai išskirtinumo suteikia medinės kojelės. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno bei dirbtinės odos spalvų paletės. Sėdėjimo aukštis- 44 cm, gylis- 55 cm.

Ilgis: 2230 mm

Plotis: 920 mm

Aukštis: 850 mm

Spalva: Smėlio

Medžiagiškumas: gobelenas

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų