Trivietė sofa su miegojimo mechanizmu (Dirbtinė oda + gobelenas)

Prekės kodas: SAND-CA2314-19-SOFA3F
487.21 €609.01 €- 20 %
Informacija

Su miegojimo funkcija (148x192 cm) ir dėže patelynei. Sėdėjimo komfortą sustiprina Bonell ir zig-zag tipo spyruoklės bei aukšto elastingumo porolonas. Galimybė rinktis vienspalvį baldą arba kombinuoti iš dviejų spalvų. Galimybė rinktis iš plačios gobeleno bei dirbtinės odos spalvų paletės. Sėdėjimo aukštis- 41 cm, gylis- 57 cm. Sofa puikiai tinka mėgstantiems sėdėti kiečiau!

Ilgis: 2420 mm

Plotis: 970 mm

Aukštis: 730 mm

Spalva: Pilka

Medžiagiškumas: dirbtinė oda + gobelenas

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų