Tiesus rašomasis stalas (Laminatas)

159.00 €
Prekės kodas ALOL-PIL-RASOMASIS-253
  • Pristatymas 2018-11-30

Apie produktą

Ilgis138 cm

Plotis67 cm

Aukštis75 cm

SpalvaPilka

Medžiagalaminatas

Garantija24 mėn.

Pristatymas2018-11-30

Su aukščio reguliavimo funkcija. Baldo paviršius atsparus braižymui, lengvai prižiūrimas. Galimos spalvos: kreminė, balta, pilka. Galimybė papildomai įsigyti Meblik kolekcijų spintelių, pastatyti po rašomojo stalo šonu. Aukščiau reguliavimo mechanizmas padės baldą pritaikyti bet kokio ūgio vaikui.

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Visa kolekcija

Tiesus rašomasis stalas (Laminatas)
97.30 €139.00 €
Tiesus rašomasis stalas (Laminatas)
149.00 €
Tiesus rašomasis stalas (Laminatas)
139.00 €