Kėdė (Gobelenas)

139.00 €
Prekės kodas AKED-PIL-ENJOY-944
  • Pristatymas 2018-12-25

Apie produktą

Ilgis65 cm

Aukštis95 cm

SpalvaPilka

Medžiagagobelenas

Garantija24 mėn.

Pristatymas2018-12-25

Atskirai reguliuojasi atlošo aukštis bei padėtis, bei atskirai- sėdimosios dalies. Kėdės aukščio reguliavimo mechanizmas- pniaumatinis. Kėdės gobelenas: 100proc.poliesteris. Nemažas atsparumas trinčiai (50 000 ciklų). Kėdės skersmuo per kryžmę- 64,5 cm. Porankių aukštis- 21 cm. Kėdė pasiaukština iki 108,5 cm. Su plastikine kryžme ir ratukais. Ratukai su stabdžiais (priklauso nuo svorio). Nebraižo grindų. Tinka ilgam sėdėjimui.

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Visa kolekcija

Kėdė (Gobelenas)
139.00 €