Pastatoma lentyna (Dažyta plokštė)

319.00 €
Prekės kodas AUNI-BAL-ROZ-LENTYNA-252
  • Pristatymas 2018-12-24

Apie produktą

Ilgis149 cm

Plotis37 cm

Aukštis104 cm

SpalvaBalta

Medžiagadažyta plokštė

Garantija24 mėn.

Pristatymas2018-12-24

Su spintelėmis ir atviromis lentynomis. Su tylaus varstymo mechanizmu. Spintelės viduje yra lentynos. Baldo paviršius pagamintas iš storos plokštės, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir stabilumą. Galimybė užsisakyti kitas šios kolekcijos prekes. Tai aukščiausios kokybės baldai, kuriami rūpinantis gamtos aplinka ir funkcionaliomis detalėmis.

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Visa kolekcija

Stalčių blokas (Dažyta plokštė)
159.00 €