{{ratings}}atsiliepimų

Pastatoma lentyna (Dažyta plokštė)

Prekės kodas: ADAK-KRE-VEN-LENTYNA-89
299.00 €
Informacija

Su atviromis bei uždaromis lentynomis. Durelės su tylaus varstymo BLUM mechanizmu. Baldo paviršius atsparus braižymui, lengvai prižiūrimas. Galimybė užsisakyti baldus su kreminės spalvos korpusu. Galimybė papildomai užsisakyti antstatą ant šios lentynos. Kolekcija unikali tuo, jog visi motyvai baldų fasaduose yra raižyti. Tai aukščiausios kokybės baldai, kuriami rūpinantis gamtos aplinka ir funkcionaliomis detalėmis.

Ilgis: 1338 mm

Plotis: 345 mm

Aukštis: 890 mm

Spalva: Kreminė

Medžiagiškumas: dažyta plokštė

Garantija: 24 mėn.

Pristatymas: Daugiau nei 5 savaitės

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų