{{ratings}}atsiliepimų

Vaikiška lovelė (Dažyta plokštė)

Prekės kodas: ANOR-BAL-LOVYTE-14
359.00 €
Informacija

Vienos iš nedaugelio, šios lovelės virpstai yra plokšti. Turi tris aukščio reguliavimo lygius. Galimybė papildomai užsisakyti stalčių po šia lovyte. Lovytę galima perdaryti į tachtą, šitaip prailginant tarnavimo laiką. Baldo paviršius atsparus braižymui, lengvai prižiūrimas. 2 iš grotelių šono išimami virpstai, jei norėtume leisti mažyliui savarankiškai išlipti iš lovelės. Galimybė papildomai užsisakyti ir kitas šios kolekcijos moduliacijas.

Ilgis: 1422 mm

Plotis: 760 mm

Aukštis: 940 mm

Spalva: Balta

Medžiagiškumas: dažyta plokštė

Garantija: 24 mėn.

Pristatymas: Daugiau nei 5 savaitės

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų