Kampinė spinta (Dažyta plokštė)

Prekės kodas: ADAN-BAL-S-SPINTA-282
779.00 €
Informacija

Spintos vidaus komplektaciją sudaro: 2 drabužių kabyklos ir šoninės lentynos. Durys su tylaus varstymo mechanizmu. Baldų paviršius atsparus braižymui, lengvai prižiūrimas. Durys su tylaus varstymo mechanizmu. Baldų paviršius atsparus braižymui, lengvai prižiūrimas. Tai aukščiausios kokybės baldai, kuriami rūpinantis gamtos aplinka ir funkcionaliomis detalėmis.

Ilgis: 967 mm

Plotis: 967 mm

Aukštis: 2000 mm

Spalva: Balta

Medžiagiškumas: dažyta plokštė

Garantija: 24 mėn.

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų