{{ratings}}atsiliepimų

Vaikiškas baldelis (Dažyta plokštė)

Prekės kodas: ASTA-KRE-MEL-ZAL-STALIUKAS-285
89.00 €
Informacija

Su trimis aukščio keitimo padėtimis: iki 40 cm, iki 46 cm bei iki 53 cm. Su mėlynom/žaliom detalėm. Galimos spalvos: visas baltas, visas kreminis arba baltas su rožinėm dėtalėm bei baltas su mėlynom/ žaliom dėtalėm arba kreminis su rožinėm dėtalėm bei kreminis su mėlynom/ žaliom dėtalėm. Baldo paviršius atsparus braižymui, lengvai prižiūrimas. Tai aukščiausios kokybės baldai, kuriami rūpinantis gamtos aplinka ir funkcionaliomis detalėmis.

Ilgis: 670 mm

Plotis: 670 mm

Aukštis: 400 mm

Spalva: Kreminė

Medžiagiškumas: dažyta plokštė

Garantija: 24 mėn.

Pristatymas: Daugiau nei 5 savaitės

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų