{{ratings}}atsiliepimų

Viengulė lova (Dažyta plokštė)

Prekės kodas: ANOR-BAL-LOVA-173
299.00 €
Informacija

Lova be čiužinio, su grotelėmis. Be stalčiaus ir be spintelės prie lovos. Papildomai galima užsisakyti stalčių po lova ir spintelę prie lovos. Galimi kiti lovos išmatavimai: 90x170, 90x200, 120x190, 120x200 cm. Baldo paviršius atsparus braižymui, lengvai prižiūrimas. Galimybė papildomai užsisakyti kitas šios kolekcijos moduliacijas. Šiai lovai tinkantis čiužinio dydis: 90x190 cm.

Ilgis: 1938 mm

Plotis: 962 mm

Aukštis: 850 mm

Spalva: Balta

Medžiagiškumas: dažyta plokštė

Garantija: 24 mėn.

Pristatymas: Daugiau nei 5 savaitės

Surinkimas ir pristatymas

BALDŲ PRISTATYMAS

Įsigiję baldus galite užsisakyti prekių pristatymo paslaugą. Prekes mūsų rekomenduojamos bendrovės darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu. Pristatymas ir užnešimas miesto ribose visuose miestuose, kuriuose yra Berry salonai (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) kainuoja 20 €. Pristatymas ir užnešimas už miesto ribų kainuoja nuo 20 €. Užsakius prekių pristatymą, prekių užnešimas į BUTĄ arba gyvenamojo namo PIRMĄ aukštą - NEMOKAMAS.

BALDŲ SURINKIMAS

Didžioji dalis mūsų asortimente esančių baldų yra nesurinkti. Jeigu pageidaujate, mūsų pasiūlyti profesionalūs meistrai už papildomą mokestį surinks Jūsų baldus. Baldų surinkimo kainas galite rasti čia.

Užduoti klausimą
Kur pamatyti

Šios prekės nėra nei viename BERRY salone, tačiau ją galite užsisakyti perkant internetu arba užsukus į bet kurį BERRY saloną.

Grįžti į viršų