Berry baldų prekės ženklą įsigijus UAB Furniture1, nuo 2018.11.08 Berrybaldai.lt elektroninę parduotuvę administruoja UAB Baldai1. Daugiau nei 10 metų patirtį elektroninės baldų prekybos patirtį sukaupusi komanda stengiasi, kad vartotojo patirtis renkantis baldus būtų kuo malonesnė.

Berrybaldai.lt elektroninę parduotuvę nuo 2018.11.08 administruoja UAB Baldai1.

Berry baldų salonus administruoja UAB Klaipėdos baldų prekyba. 

Asortimentas ir kainodara Berry baldų salonuose ir internete gali skirtis. Sveitainių migracijos metu galimi netikslumai. 

Daugiau informacijos apie prekės ženklo įsigyjimą:

Pijus Makarevičius
UAB Furniture1 
El. paštas pijus@furniture1.eu

BERRY – MALONUMAS RINKTI(S)

Susipažinkime!  Berry - baldų parduotuvė internete

Berry (anglų k. berry - uoga). Mes siekiame, kad baldų rinkimasis mūsų interneto parduotuvėje Jums būtų toks pat malonus kaip ir uogavimas saulėtoje miško laukymėje ar jaukiame mamos darželyje. Prisimenate tuos pojūčius – skaisti dienos šviesa, maloniai gaivinantis vėjelis, nepakartojamas kaitrios vasaros kvapas ir burnoje tirpstančių uogų skonis...

Norime, kad panašiai jaustumėtės ir pas mus. Ir dar – nei miškas, nei išpuoselėtas mamos darželis nepasiūlys tiek uogų, kiek baldų rasite pas mus. Mes nuolat keičiame ir atnaujiname savo produktų įvairovę, todėl esame tikri, kad kiekvienas apsilankymas mūsų interneto parduotuvėje bus tarsi pasivaikščiojimas po naujai atrastą miško laukymę. Mes tikime, kad kiekvienas galės įsigyti jam reikalingą baldą – tikrą savo namų interjero uogą.

Saulėtame miške vieni mieliau renkamės kvepiančias žemuoges, kiti ieškome mėlynių, tretiems pačios skaniausios – saldžios avietės. Berry interneto parduotuvė irgi gali patenkinti net patį išrankiausią skonį: kiekvienas iš gausybės stilių, modelių, spalvų ir faktūrų asortimento atras sau mielus baldus.

Gali kilti kita problema – ne kaip rasti, o ką išsirinkti. Apsispręsti Jums padės mūsų dizainerių sukurti realistiniai namų interjerai. Tiesiog užeikite ir įsitikinkite – ar Jums patinka ši griežtų formų odinė sofa, ar daug maloniau nugrimzti toje minkštoje, ryškiaspalvėje. Siekdami neatsilikti nuo naujausių mados tendencijų, kiekvieną sezoną peržiūrime ir atnaujiname baldų asortimentą.

Taigi, Berry kviečia baldus rinktis lengvai ir su malonumu. Mes jums siūlome ne tik kokybišką ir patogų baldą, bet namų jaukumą, kurį sukurs Berry baldai.