Juoda studija Juoda studija logo

Mes - Jurgita ir Laura Lėja - interjero dizainerių duetas „Juoda Studija". Vienoje grupėje baigusios interjero dizaino bakalauro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje, supratome, kad dirbdamos kartu, gebame efektyviai pasiekti norimų tikslų ir įkvepiame viena kitą ieškant kūrybingų sprendimų. Skirtingose interjero dizaino/architektūros įmonėse dirbusios po 4 metus, sukaupusios nemažai techninių žinių bei patirties, 2020 metais įkūrėme JUODĄ STUDIJĄ.

Gyvename skirtinguose Lietuvos kraštuose, tad tarpusavyje dirbame nuotoliniu būdu, o įvairius interjero apdailos tiekėjus galime operatyviai pasiekti iš dviejų miestų - Vilniaus ir Klaipėdos.

Renkant baldus svetainės ar kitoms poilsio erdvėms, iš vienos kolekcijos rekomenduojame pasirinkti 1-2 baldus (tarkime TV baldą ir/ar komodą) ir prie jų derinti baldus iš kitos kolekcijos taip išvengiant vienodų detalių pertekliaus. Tai padės sukurti subalansuotą ir harmoningą interjero išvaizdą. Pasitelkdami šį principą, galite pasiekti ne tik estetinį, bet ir funkcionalų erdvės išnaudojimą bei sukurti aplinką, kurioje jausitės patogiai ir jaukiai. Rinkitės baldus, atspindinčius asmeninį stilių ir poreikius, ir leiskite jiems harmoningai koegzistuoti, sukurdami išskirtinę ir Jūsų asmenybei atitinkančią poilsio zoną.

Designers mini banner