Biuro komplektas 142870

1 867 
per vidutiniškai 71 d.d.
61 prekė(ės)
+

Prekės savybės

Išmatavimai

Šios kolekcijos prekės čia:
Stalo matmenys:
750 x 1600 x 800 mm
Spintelės matmenys:
1200 x 800 x 370 mm
Lentynos matmenys:
1200 x 500 x 370 mm
Stalčių bloko matmenys:
550 x 400 x 500 mm
Vidutinis pristatymo terminas:
71 d.d.
Pristatymo kaina:
Nemokamai visoje Lietuvoje
Garantija:
2 metai

Savybės

Komplekto tipas:
  • Atskiros dalys
  • Su papildoma komplektacija
Stabdžiai:
  • Yra
Rankenėlės:
  • Metalas
Spalva:
  • Blizgi balta
Komplektacija:
  • Keičiama
Medžiagos:
  • LMDP
  • Metalas
  • Grūdintas stiklas
Papildomos medžiagos:
  • ABS
Kilmė:
Vokietija
Prekės kodas:
142870

Video

Pagaminta Vokietijoje
Atsparus įbrėžimams
Grūdintas stiklas
Apsaugotos briaunos
Tylaus uždarymo mechanizmas
Metalinės rankenėlės
Stiklo paviršius

Atsparus įbrėžimams

Baldo paviršius padengtas bespalve medžiaga, kuri apsaugo nuo smulkių įbrėžimų. Šios medžiagos pagalba baldas tampa atsparus ne tik įbrėžimams, bet geriau apsaugotas nuo drėgmės ar dėmių.

Grūdintas stiklas

Tai termiškai apdorotas stiklas, kurio mechaninis atsparumas 5-6 kartus didesnis nei paprasto, termiškai neapdoroto stiklo. Būtent dėl to, stiklas tampa atsparesnis mechaniniam poveikiui ir aukštai temperatūrai bei jos svyravimui. Dūždamas stiklas subyra į daug smulkių dalelių, kurios nėra tokios aštrios, kaip paprasto stiklo.

Apsaugotos briaunos

Baldo briaunos padengtos apdailos juosta – ši medžiaga pagaminta iš tvirto plastiko, kuris dažniausiai naudojamas siekiant apsaugoti plokščių briaunas.

Tylaus uždarymo mechanizmas

Šis mechanizmas ypatingas tuo, kad apsaugo dureles ir stalčius nuo greito užsidarymo. Specialių slopintuvų dėka durelės ir stalčiai yra pristabdomi prieš pat užsidarymą ir iš lėto pritraukiami, taip nesukeliant jokio triukšmo.

Papildomos prekės iš kolekcijos

Darbo baldų kolekcija įkūnija modernų interjero stilių. Balta spalva šiai kolekcijai suteikia elegancijos, o „Navarra“ ąžuolo spalva - natūralumo. Šioje kolekcijoje vyrauja grūdinto stiklo paviršiai, kuriuos papildo chromuotos rankenėlės. Šios kolekcijos baldų korpusai padengti bespalve medžiaga, kuri apsaugo juos nuo smulkių įbrėžimų. Šios medžiagos pagalba baldas tampa atsparus ne tik įbrėžimams, bet ir geriau apsaugotas nuo drėgmės ar dėmių. Funkcionalumas ir patogumas yra neatsiejamas šios, Vokietijoje pagamintos kolekcijos bruožas. Spintelės su tylaus uždarymo mechanizmu, apsaugo dureles ir stalčius nuo greito užsidarymo, o užrakinamas stalčius bei durelės suteikia privatumo. Susikurkite modernią darbo aplinką su šia kolekcija.